Savaş Robot Bilim Fi

Savaş Robot Bilim Fi oyununda insanlığı kurtarmak için hareket edin.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut92M
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciTangerine Game Studio
Savaş Robot Bilim Fi indir; Bu heyecan verici robot savaşı oyunu tamamen sizin için tasarlanmıştır.

Gerçekçi oyun ortamı, dikkat çekici efektler ve heyecan verici bir oyun deneyimi için Savaş Robot Bilim Fi mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indirerek oynayabilirsiniz. Bu heyecan verici robot savaşı oyunu tamamen sizin için tasarlanmıştır. Oyunda yer almak için indirin ve aksiyon dolu anların tadını çıkarmak için maceraya başlayın. Kazanmak için tüm fırsatları değerlendirerek hayatta kalmaya yönelik hareket edeceksiniz.

Robot kontrolörlerine gelin bu demir robot savaş makinesi oyunu sizin içindir. Robot dövüşü, zombi ve ağır robot makineleri arasında geçen bir savaş üzerine kurulmuştur. Savaş alanında kurtarma robot ekibini kontrol ederek doğru hamleleri yapmaya odaklanın. Oyunun her sahnesinde farklı bir aksiyon deneyimi yaşayacak ve adeta kendinizi bir filmde gibi hissedeceksiniz. Bu fütüristik savaşta zombileri öldürerek insanları kurtarmak zorundasınız. Birden fazla gerçek robot oyunu oynayabilirsiniz, her birinde farlı bir deneyim yaşayarak eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Gelişmiş oyun özellikleri sayesinde oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran bu heyecan verici oyunda şehrin her yanı tehlike altındadır ve siz de bu duruma bir dur diyerek güçlü robotları kontrol edere zombileri ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Bu korkunç yürüyen ölüler insanları yiyerek onları yok ediyor. Bu sebeple buna bir dur diyerek zombileri ortadan kaldırmaya yönelik hareket edeceksiniz. Robotların üstün yeteneklerini kullanarak ilerleme kat edecek, zombileri yok ederek güçlendirici ögelere sahip olarak daha fazla alanda ilerlemeye çalışacaksınız.

Düşman zomilerini hedefiniz içerisine alın ve bu robot savaşı bilim kurgu oyununda parmağınızı ateş düğmesinin üzerine koyarak onları yok edin. Şehrin tüm halkları, zombi korkusu yüzünden bir yerde toplanıyor. Zombiler insanları yok etmek için şehrin her sokağında sizi bekliyor. Zombileri durdurmak için hazır olun. Yok etmeniz gereken korkunç zombiler ile karşı karşıya gelecek ve oyunu kazanmak için stratejik bir şekilde hareket edeceksiniz. Gelişmiş özelliklere sahip robotlar ile farklı ortamlarda yer alarak kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Stratejik zekanızı kullanın ve robotları yönlendirerek zombileri ortadan kaldırın.

Bu bilim kurgu robotları savaş oyunu, birkaç tehdit düzeyleri vardır. Her birini alt ederek şehirde bulunan tüm tehdide son vereceksiniz. Gerek özellikleri gerek oyun sahneleri ile bağımlılık düzeyi oldukça yüksek olan bu heyecan verici savaş oyununda inanılmaz sahneler içerisinde yer alacaksınız. Savaş esnasında dikkat edin halkı vurmayın aksi takdirde bu Gerçek Robot Fütüristik Savaşı oyundaki puanınızı kaybedebilirsiniz.

Bu puanı yeni modern silahlar almanıza ve savaş için ağır silahlara sahip robotların kilidini açmanıza yardımcı olur. Modern silahlar atış robotu mevcut silahlardan daha fazla güce sahiptir. Bu sebeple yeni silahlar alarak daha güçlü bir şekilde savaşabilirsiniz. Kendinizi geliştirme için elde edeceğiniz tüm ögeleri değerlendirebilirsiniz. Karşınıza çıkan tüm zombileri yok edin ve oyunu kazanmaya odaklanın.
Savaş Robot Bilim Fi indir